had blog

Sejem erotike – gola ženska s kačo

| 5 x komentirano

Kače so zanimive. Njihova hladna kož, ki si jo marsikatera ženska želi imeti v rokah, kot torbico, ali na nogah, kot čevlje, me je vedno fascinirala. In ko se na golo žensko telo položi kača, to rezultira v te fotografije.

Na žlost je bila gužva prevelika, da bi naredil kaj boljšega (klik na fotografijo za ostale)

zenska s kaco fotografije 09 Sejem erotike   gola ženska s kačo


zenska s kaco fotografije 11.thumbnail Sejem erotike   gola ženska s kačo zenska s kaco fotografije 12.thumbnail Sejem erotike   gola ženska s kačo zenska s kaco fotografije 03.thumbnail Sejem erotike   gola ženska s kačo zenska s kaco fotografije 04.thumbnail Sejem erotike   gola ženska s kačo zenska s kaco fotografije 05.thumbnail Sejem erotike   gola ženska s kačo zenska s kaco fotografije 06.thumbnail Sejem erotike   gola ženska s kačo zenska s kaco fotografije 07.thumbnail Sejem erotike   gola ženska s kačo zenska s kaco fotografije 08.thumbnail Sejem erotike   gola ženska s kačo zenska s kaco fotografije 10.thumbnail Sejem erotike   gola ženska s kačo

Povezane vsebine

Zadnje fotografije

5 x komentirano

  1. Prvinska ženska in prvinska kača :D Skoraj biblijski prizor :D Samo v bibliji je nekdo malce preveč cenzuriral slikce :P

  2. Take debeline se nebi nobena branila…

  3. Na smrt se bojim kač. Bi pa šla enkrat na sejem erotike. Brez kač, če so tudi takšni.

  4. @dicky: hahaha :)

    @sparkica: ja, pa se dan je bil pravi.. biblijski al nekaj taksnega.. sicer ne vem tocno, k se ne spoznam na te zadeve :)

    @zogca: tudi brez kac :) obstajajo sejmi.. to je bilo za popestritev

  5. Potem si pa bom šla kakšnega ogledat. Bom pa prej preverila, da ne bo kač. Nočem neprijetnih presenečenj.

Dodaj odgovor

Polja označena z * so obvezna.


- four = 5