Tekmo sem spremljal na TV3 in se zraven jezil. Komentator Obrez je vsaj 12x razložil o datumu 22.4., ki je bil že trikrat usoden za ekipo Španije in jih je v četrtfinalu po enajstmetrovkah izločil iz nadaljnega tekmovanja. Tokrat je bilo drugače. In prav je bilo tako, saj so prikazali veliko boljšo igro kot Italijani.
Ob gledanju prenosa se mi je zdelo smešno predvsem to, da komentator favorizira Italijane, oz. povsem drugače komentira napade Španije, kjer ni pokazal nobenega vzhičenja, kot pa pri Italijanih, kjer sem bil vedno prepričan, da bodo dosegli vsaj dva gola v enem napadu. In toliko nepotrebnega balasta, kot sem ga danes slišal med prenosom, upam da ne bom spet kmalu. Kajti vseeno bom rajši spremljal tekme online na HTV!
Španija : Rusija in Nemčija : Turčija bodo tekme v polfinalu! Jaz upam da zmaga Rusija!
Kdo pa je tvoj favorit!
Vsi smo zamenljivi. Tudi Luka Dončić
Prestop oz. odslovitev Luke Dončića je ena najbolj vročih tem v svetu športa. Tudi na podelitvi grammyjev so…
Favoriziral Lahe? Kje za vraga pa si gledal tekmo? Če ti dam par random navedkov z raznih forumov:
“Bah. Obrez je spet orgazmiral pri vsakem kontaktu Spancev. Prav zaradi njega jih ne morem prenasat.”
“Haha, spet Obrez in njegovi orgazmi nad Å panci”.
etc. Balasta je blo pa res preveč. JEBENI 22. junij :)
Sicer sem na Twitterju rekel, da bodo zmagali Italijani, se pa nisem spomnil na njihovo srečo z enajstmetrovkami (Baggio nekaj let nazaj) :)
Obrez je tudi meni in moji dragi šel na živce, kolkokrat je omenil 22. junij, 50x? :)
Sam držim za Ruse, bi pa bil zelo zadovoljen s finalom: Rusija – Nemčija.
Pa je še na koncu omenil, da ponavlja tretjič ali četrtič :P in smo si mislili svoje..
Vsi Primorci smo veseli, da niso zmagali Lahi ;)
Jaz navijam za Ruse. Igrajo še najbolj s srcem, kajne? Tudi za Turke, če ne Rusi.
Kar me pa na tem prvenstvu navdušuje, je pa nogomet sam, ki je izredno kakovosten.
@ales: tocno to.. ko sem videl njihovega igralca, ko so mu ob igranju himne, pritekle na lica solze, sem ugotovil, da ocitno obstajajo tudi taksni, ki igrajo nogomet ne samo zaradi denarja :)
Kaj vem. Mislim, da vsi dobro zaslužijo. Samo Rusi so res igrali nogomet. Upam, da bodo šokirali še koga. Najprej Å pance, ki se včeraj niso prav izkazali.
Had, sereš. Majkemi, tisto Obrezovo poudarjanje 22. junija je zvenelo kot golo opravičevanje Å panije, če bo slučajno izpadla, nikakor pa ni navijal za Italijo, ampak vse prej kot to, sam sem imel občutek, da komaj čaka, da Italija izpade. Da sekundnega zamika pri prenosu penalov, zaradi katerega smo bili prikrajšani za napetost ali bo gol ali ne, niti ne omenjam. Bljak!
@alex: vsak napad, italijanski je bil pospremljen s huronskim navdusenjem.. toooooniiiiiiiii je dobiiiiillll zogoooooooooo in mimo gola..
na nasprotni strani pa ni bilo slisati tega navdusenja :)
in zakaj hudica, mi ni jasno, je izgovarjal ime david villa, kot david vilija :)
Rusija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mogoče je villa iz valladolida, potem tisti pol j pride v upoštev ;)
@tibor: a to ima kaksno vezo :)