Januarja je Coed Magazine objavil spisek desetih porno igralk, ki uporabljajo Twitter. V tem času se je njihovo število, porno igralk na Twitterju, močno povečalo in večina njih tudi piše bloge, kjer objavljajo svoje fotografije (tudi eksplicitne).

Sicer nisem strokovnjak na tem področju, na erotičnem sejmu sem fotkal Vivian Schimtt, Ally, …, pa vendar bom poskusil narediti izbor desetih porno igralk na Twitterju po mojem izboru.

In še en dokaz, da je Twitter odlično orodje za samopromocijo in je trenutno “in”. Če ga uporabljajo porno zvezdnice, potem bi lahko tudi še kdo drug – http://twitter.com/hadhad

Nikki Benz
Twitter – http://twitter.com/NikkiBenz
Blog – http://www.nikkibenz.com/blog/

Puma Swede
Twitter – http://twitter.com/PumaSwede
Blog – http://blog.pumaswede.com/

Tara Lynn Foxx
Twitter – http://twitter.com/TaraLynnFoxx
Blog –

Kelly Divine
Twitter – http://twitter.com/KellyDivine
Blog – http://www.kellydivineblog.com/

Jenna Jameson
Twitter – http://twitter.com/clubjenna
Blog –

Mercedes Ashley
Twitter – http://twitter.com/mercedesashley
Blog – http://www.ashleyentertainment.com/blog/

Jessica Drake
Twitter – http://twitter.com/thejessicadrake
Blog –

Jenna Haze
Twitter – http://twitter.com/jenxstudios
Blog – http://www.jennahaze.com/

Ashlynn Brooke
Twitter – http://twitter.com/Ashlynn_Brooke
Blog – http://ashlynnbrooke.com/

Demi Delia
Twitter –
Blog –

Dodatek -ultimativni spisek Twitter uporabnic – NSFW by Porn Reviews

Aaliyah Love http://twitter.com/AaliyahLove69
Abbey Brooks http://twitter.com/AbbeyBrooksXXX
Adrenalynn http://twitter.com/adrenalynntoao
Alektra Blue http://twitter.com/clubalektrablue
Aletta Ocean http://twitter.com/Aletta_Alien
Alexa Jordan http://twitter.com/_AlexaJordan
Alexis Amore http://twitter.com/alexisamore
Alexis Silver http://twitter.com/alexis_silver
Alexis Texas http://twitter.com/Alexis_Texas
Amanda Blue http://twitter.com/AmandaBlueXXX
Amile Waters http://twitter.com/Amile_Waters
Amy Reid http://twitter.com/AmyRied
Anita Blue http://twitter.com/AnitaBlueXXX
Ann Marie Rios http://twitter.com/msannmarierios
Asa Akira http://twitter.com/AsaAkira?b4d4f680
Ashley Fires http://twitter.com/AshleyFires
Ashlynn Brooke http://twitter.com/ashlynn_brooke
Audrey Bitoni http://twitter.com/AudreyBitoni
Ava Rose http://twitter.com/AvaRosexxx
Avy Scott http://twitter.com/AvyScottXXX
Bobbi Starr http://twitter.com/Bobbistarr
Bree Olson http://twitter.com/BreeOlson9
Britney Stevens http://twitter.com/XBritneystevens
Brittany Skye http://twitter.com/brittneyskye69
Brooke Haven http://twitter.com/brookehavenxxx
Carly Parker http://twitter.com/CarlyParkerXXX
Carmela Bing http://twitter.com/Carmella_Bing
Carmen Hayes http://twitter.com/CarmenHayes
Caroline Pierce http://twitter.com/Caroline_Pierce
Cassandra Calogera http://twitter.com/casscalogeraxxx
Cassia Riley http://twitter.com/CassiaRiley
Catalina Cruz http://twitter.com/CatalinaCruz
Charmane Star http://twitter.com/Charmanestar
Claudia Valentine http://twitter.com/claudiavalentin
Courtney Cummz http://twitter.com/CourtneyCummz
Daphne Rosen http://twitter.com/daphne_rosen
Delilah Strong http://twitter.com/delilahstrong
Demi Delia
Devon Lee http://twitter.com/Devonleexxx
Diamond Foxxx http://twitter.com/DiamondFoxxx
Eva Angelina http://twitter.com/EvaAngelinaXXX
Faye Valentine http://twitter.com/faye_reagan
Flower Tucci http://twitter.com/flowertucci
Gianna Lynn http://twitter.com/gianna_lynn
Gina Lynn http://twitter.com/ginalynnxxx
Ginger Lee http://twitter.com/gingerlee
Hailey Young http://twitter.com/haileyyoungxxx
Hillary Scott http://twitter.com/HillaryScott
Isis Taylor http://twitter.com/isistaylor
Jaelyn Fox http://twitter.com/jaelynfoxxx
Jelena Jensen http://twitter.com/jelenajensen
Jenaveve Jolie http://twitter.com/JenaveveJolie
Jenna Haze http://twitter.com/jenxstudios
Jenna Presley http://twitter.com/JennaPresleyxxx
Jenny Hendrix http://twitter.com/jennyhendrix
Jenny Poussin http://twitter.com/jennypoussin
Jessica Drake http://twitter.com/thejessicadrake
Jessica Valentino http://twitter.com/JustJessicaV
Jordan Kingsley http://twitter.com/jordankingsley
Julia Ann http://twitter.com/therealJuliaAnn
Kaci Star http://twitter.com/misskacistarr
Kapri Styles http://twitter.com/KapriStylesxxx
Kelly Devine http://twitter.com/KellyDivine
Kerry Louise http://twitter.com/kerrylouisexxx
Kiera King http://twitter.com/kieraking
Kiki Vidis http://twitter.com/cuminkiki
Kirsten Price
Krissy Lynn http://twitter.com/KrissyLynnxxx
Kristina Rose http://twitter.com/kristinarosexxx
Kylee Strutt http://twitter.com/kyleestrutt
Kylie Reese
Layla Jade
Lela Star
Lexi Belle http://twitter.com/OMGitsLexi
Lexi Love http://twitter.com/TheLexiLove
Lisa Sparxxx
Little Troublemaker http://twitter.com/SarahBlakeInc
Mackenzee Pierce http://twitter.com/mackenzeepierce
Madison Love
Mari Possa
Mariah Milano http://twitter.com/xxxmariahmilano
Mason Moore http://twitter.com/MasonMooreXXX
Memphis Monroe http://twitter.com/MemphisMonroe69
Mercedes Ashley http://twitter.com/mercedesashley
Michelle Maylene http://twitter.com/michellemaylene
Monica Foster http://twitter.com/MonicaFoster
Monica Mayhem http://twitter.com/MonicaMayhem
Morgan Ray http://twitter.com/Morganray
Natalia Cruze http://twitter.com/sophia_santi
Natasha Nice http://twitter.com/Natasha_Nice
Nikki Benz http://twitter.com/NikkiBenz
Nikki Nova http://twitter.com/nikki_nova
Nikki Rhodes http://twitter.com/missnikkirhodes
Nina Hartley http://twitter.com/ninaland
Olivia O’Lovely http://twitter.com/oliviaolovely1
Phoenix Marie http://twitter.com/PMarizzle
Priya Rai http://twitter.com/PriyaAnjaliraii
Puma Swede http://twitter.com/PumaSwede
Rachel Roxxx http://twitter.com/xxxrachelroxxx
Rachel Starr http://twitter.com/RachelStarrxxx
Rane Revere http://twitter.com/ranerevere
Raven Riley http://twitter.com/theeravenriley
Renae Cruz http://twitter.com/renaecruz
Rhylee Richards http://twitter.com/RhyleeRichards
Rhyse Richards http://twitter.com/RhyseRichards
Roxy Deville http://twitter.com/RoxyDeVille
Roxy Reynolds http://twitter.com/RoxyReynolds
SaRenna Lee http://twitter.com/SaRennaLee
Sadie West http://twitter.com/Sadie_West
Sammie Rhodes http://twitter.com/Sammie_Rhodes
Sandee Westgate http://twitter.com/sandeewestgate
Sara Jay http://twitter.com/SaraJayXXX
Satine Phoenix http://twitter.com/satinephoenix
Sativa Rose http://twitter.com/Sativa_Rose
Savannah Stern http://twitter.com/savannahstern
Shawna Lenee http://twitter.com/ShawnaLeneeXXX
Sheila Marie http://twitter.com/xxxSheilaMarie
Shy Love http://twitter.com/shylove
Shyla Styles http://twitter.com/LickMeSideways
Sierra Skye
Silvia Saint http://twitter.com/Silvia_Saint
Sindee Jennings http://twitter.com/SinDeeJennings
Sinnamon Love http://twitter.com/sinnamonlove
Sophia Lomeli http://twitter.com/misslomeli
Sophie Dee http://twitter.com/sophiedee
Summer Bailey http://twitter.com/SummerBailey
Sydney Moon http://twitter.com/SydneyMoon
Tabitha Stevens http://twitter.com/misstabstevens
Tanya James http://twitter.com/TanyaJamesxxx [
Taryn Thomas http://twitter.com/TarynThomas
Taylor Wane http://twitter.com/taylorwane69
Terri Summers
Tiffany Tyler http://www.twitter.com/xxxtiffanytyler
Tory Lane http://twitter.com/Tory_Lane
Trisha Rey http://twitter.com/TrishaRey33
Vanessa Blue http://twitter.com/Vanessa_Blue
Veronica Rayne
Vicky Vette http://twitter.com/vettenationarmy
Violet Blue http://twitter.com/NonameJane

Sejem Erotike 2009 v fotografijah

Klik na fotografijo za ogled celotne galerije Samire Summer – NSFW!
samira summer photos

Klik na fotografijo za celotno galerijo Tarre White – NSFW!
Tarra White Photos

Klik na fotografije za ogled celotno galerije Angel Dark – NSFW!
Angel Dark photos

Klik na fotografijo za celotno galerijo Hally Thomas – NSFW!
Hally Thomas Photos

14 Responses to Porno igralke ki uporabljajo Twitter in pišejo blog – NSFW

  1. markopigac says:

    nja, vecina teh je itak promo in ga pisejo tretje osebe :)

  2. had says:

    @marko: mozno.. ceprav za pumo pa niki bi trdil, da ga sami dve piseta.. :) v ostale se nisem “poglabljal” :)

  3. had, tole je naš seznam Twitter accountov pornstark, enjoy!

    Aaliyah Love http://twitter.com/AaliyahLove69
    Abbey Brooks http://twitter.com/AbbeyBrooksXXX
    Adrenalynn http://twitter.com/adrenalynntoao
    Alektra Blue http://twitter.com/clubalektrablue
    Aletta Ocean http://twitter.com/Aletta_Alien
    Alexa Jordan http://twitter.com/_AlexaJordan
    Alexis Amore http://twitter.com/alexisamore
    Alexis Silver http://twitter.com/alexis_silver
    Alexis Texas http://twitter.com/Alexis_Texas
    Amanda Blue http://twitter.com/AmandaBlueXXX
    Amile Waters http://twitter.com/Amile_Waters
    Amy Reid http://twitter.com/AmyRied
    Anita Blue http://twitter.com/AnitaBlueXXX
    Ann Marie Rios http://twitter.com/msannmarierios
    Asa Akira http://twitter.com/AsaAkira?b4d4f680
    Ashley Fires http://twitter.com/AshleyFires
    Ashlynn Brooke http://twitter.com/ashlynn_brooke
    Audrey Bitoni http://twitter.com/AudreyBitoni
    Ava Rose http://twitter.com/AvaRosexxx
    Avy Scott http://twitter.com/AvyScottXXX
    Bobbi Starr http://twitter.com/Bobbistarr
    Bree Olson http://twitter.com/BreeOlson9
    Britney Stevens http://twitter.com/XBritneystevens
    Brittany Skye http://twitter.com/brittneyskye69
    Brooke Haven http://twitter.com/brookehavenxxx
    Carly Parker http://twitter.com/CarlyParkerXXX
    Carmela Bing http://twitter.com/Carmella_Bing
    Carmen Hayes http://twitter.com/CarmenHayes
    Caroline Pierce http://twitter.com/Caroline_Pierce
    Cassandra Calogera http://twitter.com/casscalogeraxxx
    Cassia Riley http://twitter.com/CassiaRiley
    Catalina Cruz http://twitter.com/CatalinaCruz
    Charmane Star http://twitter.com/Charmanestar
    Claudia Valentine http://twitter.com/claudiavalentin
    Courtney Cummz http://twitter.com/CourtneyCummz
    Daphne Rosen http://twitter.com/daphne_rosen
    Delilah Strong http://twitter.com/delilahstrong
    Demi Delia http://twitter.com/DemiDelia
    Devon Lee http://twitter.com/Devonleexxx
    Diamond Foxxx http://twitter.com/DiamondFoxxx
    Eva Angelina http://twitter.com/EvaAngelinaXXX
    Faye Valentine http://twitter.com/faye_reagan
    Flower Tucci http://twitter.com/flowertucci
    Gianna Lynn http://twitter.com/gianna_lynn
    Gina Lynn http://twitter.com/ginalynnxxx
    Ginger Lee http://twitter.com/gingerlee
    Hailey Young http://twitter.com/haileyyoungxxx
    Hillary Scott http://twitter.com/HillaryScott
    Isis Taylor http://twitter.com/isistaylor
    Jaelyn Fox http://twitter.com/jaelynfoxxx
    Jelena Jensen http://twitter.com/jelenajensen
    Jenaveve Jolie http://twitter.com/JenaveveJolie
    Jenna Haze http://twitter.com/jenxstudios
    Jenna Presley http://twitter.com/JennaPresleyxxx
    Jenny Hendrix http://twitter.com/jennyhendrix
    Jenny Poussin http://twitter.com/jennypoussin
    Jessica Drake http://twitter.com/thejessicadrake
    Jessica Valentino http://twitter.com/JustJessicaV
    Jordan Kingsley http://twitter.com/jordankingsley
    Julia Ann http://twitter.com/therealJuliaAnn
    Kaci Star http://twitter.com/misskacistarr
    Kapri Styles http://twitter.com/KapriStylesxxx
    Kelly Devine http://twitter.com/KellyDivine
    Kerry Louise http://twitter.com/kerrylouisexxx
    Kiera King http://twitter.com/kieraking
    Kiki Vidis http://twitter.com/cuminkiki
    Kirsten Price
    Krissy Lynn http://twitter.com/KrissyLynnxxx
    Kristina Rose http://twitter.com/kristinarosexxx
    Kylee Strutt http://twitter.com/kyleestrutt
    Kylie Reese
    Layla Jade
    Lela Star
    Lexi Belle http://twitter.com/OMGitsLexi
    Lexi Love http://twitter.com/TheLexiLove
    Lisa Sparxxx
    Little Troublemaker http://twitter.com/SarahBlakeInc
    Mackenzee Pierce http://twitter.com/mackenzeepierce
    Madison Love http://twitter.com/madisonlove
    Mari Possa
    Mariah Milano http://twitter.com/xxxmariahmilano
    Mason Moore http://twitter.com/MasonMooreXXX
    Memphis Monroe http://twitter.com/MemphisMonroe69
    Mercedes Ashley http://twitter.com/mercedesashley
    Michelle Maylene http://twitter.com/michellemaylene
    Monica Foster http://twitter.com/MonicaFoster
    Monica Mayhem http://twitter.com/MonicaMayhem
    Morgan Ray http://twitter.com/Morganray
    Natalia Cruze http://twitter.com/sophia_santi
    Natasha Nice http://twitter.com/Natasha_Nice
    Nikki Benz http://twitter.com/NikkiBenz
    Nikki Nova http://twitter.com/nikki_nova
    Nikki Rhodes http://twitter.com/missnikkirhodes
    Nina Hartley http://twitter.com/ninaland
    Olivia O’Lovely http://twitter.com/oliviaolovely1
    Phoenix Marie http://twitter.com/PMarizzle
    Priya Rai http://twitter.com/PriyaAnjaliraii
    Puma Swede http://twitter.com/PumaSwede
    Rachel Roxxx http://twitter.com/xxxrachelroxxx
    Rachel Starr http://twitter.com/RachelStarrxxx
    Rane Revere http://twitter.com/ranerevere
    Raven Riley http://twitter.com/theeravenriley
    Renae Cruz http://twitter.com/renaecruz
    Rhylee Richards http://twitter.com/RhyleeRichards
    Rhyse Richards http://twitter.com/RhyseRichards
    Roxy Deville http://twitter.com/RoxyDeVille
    Roxy Reynolds http://twitter.com/RoxyReynolds
    SaRenna Lee http://twitter.com/SaRennaLee
    Sadie West http://twitter.com/Sadie_West
    Sammie Rhodes http://twitter.com/Sammie_Rhodes
    Sandee Westgate http://twitter.com/sandeewestgate
    Sara Jay http://twitter.com/SaraJayXXX
    Satine Phoenix http://twitter.com/satinephoenix
    Sativa Rose http://twitter.com/Sativa_Rose
    Savannah Stern http://twitter.com/savannahstern
    Shawna Lenee http://twitter.com/ShawnaLeneeXXX
    Sheila Marie http://twitter.com/xxxSheilaMarie
    Shy Love http://twitter.com/shylove
    Shyla Styles http://twitter.com/LickMeSideways
    Sierra Skye
    Silvia Saint http://twitter.com/Silvia_Saint
    Sindee Jennings http://twitter.com/SinDeeJennings
    Sinnamon Love http://twitter.com/sinnamonlove
    Sophia Lomeli http://twitter.com/misslomeli
    Sophie Dee http://twitter.com/sophiedee
    Summer Bailey http://twitter.com/SummerBailey
    Sydney Moon http://twitter.com/SydneyMoon
    Tabitha Stevens http://twitter.com/misstabstevens
    Tanya James http://twitter.com/TanyaJamesxxx [
    Taryn Thomas http://twitter.com/TarynThomas
    Taylor Wane http://twitter.com/taylorwane69
    Terri Summers http://twitter.com/terrisummers1
    Tiffany Tyler http://www.twitter.com/xxxtiffanytyler
    Tory Lane http://twitter.com/Tory_Lane
    Trisha Rey http://twitter.com/TrishaRey33
    Vanessa Blue http://twitter.com/Vanessa_Blue
    Veronica Rayne
    Vicky Vette http://twitter.com/vettenationarmy
    Violet Blue http://twitter.com/NonameJane

  4. had says:

    matr eva na kvadrat no..

    zakaj pa mi tega nisi povedal, da ze imas :) jaz pa iscem pa odkrivam toplo vodo :)

    jih ze dodajam :)

    HVALA!

  5. MKL says:

    Preveč je pornografije vsepovsod, vse gre v ekstrem! Imam svoj Twitterjev profil zaklenjen, ker če je odprt, dobim parkrat na dan ‘Britney Spears Porn Video’ followerja. Še najmanj pa me zanima slediti porno zvezdnici, ki se promovira preko Twitterja. Porno industrija, ki je preplavila internet, je uničila seks in erotiko, vsega je preveč… saj do neke mere je kul, samo zdaj pa skoraj več ni oaze. Jaz raje uživam v slikah, ki prikrivajo in pustijo fantaziji, da se poigrava.

  6. ma.tija says:

    ni ravno “igralka”, ima pa zanimive twitpike http://twitter.com/minastefan :)

  7. had says:

    @ma.tija: hudica.. vidis.. njo sem iskal, ker sem jo enkrat nekje zasledil – aja :) z iphonom se tut slika, ce se ne motim :)

    pa je nisem nasel..

    thanks :)

  8. MM says:

    Pa še en porno igralec…

    http://www.hyperorg.com/blogger/2009/09/06/danny-de-vitos-twitter-pic/

    aja, al pa ni porno… samo gol je na sliki, pa striper je bil v Prijateljih.

  9. Pris says:

    Halo? Kako ste lahko pozabili na legendarni penis Rona Jeremyja?!

    http://twitter.com/RonsMonster

    http://ronjeremysdick.blogspot.com

  10. Matej says:

    “Sicer nisem strokovnjak na tem področju”

    Aha, še en nestrokovnjak. Yeah, right.

  11. jaKa says:

    pih … nikjer ni sashe grey … brezveze …

  12. Marian says:

    Ja lepo da je to objavljeno.
    Ampak pogrešam Igralko Velicity Von.
    Jo morda imate?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.