Urednik MMC RTVSlo – Uroš Urbanija, kje so arhivi oddaj od 15. februarja???

MMC RTVSlo, ki ga vodi urednik Uroš Urbanija, ima zadnje arhive oddaj z datumom 15. februar 2010. Če sem povsem natančen imajo Zadnje oddaje datum 1. januar 1970. RTV Slovenija je televizija, ki jo plačujemo tudi davkoplačevalci. In če nekaj omogočijo, potem pričakujem, da bo to delovalo. 9-dni je pa precej časa, da se ne vzpostavijo arhivi, kajne?

Urednik je pred časom zapisal:
Spoštovane uporabnice in uporabniki spletnega portala MMC RTV SLO! Zaradi tehničnih težav, ki jih imamo s spletnim sistemom avdio-video oddajanja, trenutno ni dosegljiv arhiv oddaj RTV Slovenija, občasno pa prihaja tudi do motenj prenosov v živo.

Ampak od tega zapisa je minilo že 9 dni in dostop do arhiva še vedno ni možen! Pa tako sem si želel pogledati stare izdaje Piramide, Košnikove gostilne in Na zdravje! Urednik MMC RTVSlo – Uroš Urbanija, kje so arhivi oddaj od 15. februarja??? In kdaj bodo na voljo?? Ali pač niste sposobni objaviti teh informacij?

mmc-rtvslo

  1. Ma kaj 9 dni to je že več časa, od začetka olimpijskih, totalno nesposobni ta RTV, prav tako je bila amatersko posneta EMA totalen polom:

    “Neumne napake, ko namesto bližinskega posnetka voditeljskega para, vidimo osebje, ki pospravlja oder, prehitri skoki na osrednji oder, ko voditelji nanj šele prihajajo, pa do spuščanja v eter čebljanja voditeljev. Zvok izvajalcev, še bolj neprimeren. Vokali pretihi, glasba pa preglasna, tako da v nekaterih primerih ni bilo mogoče razumeti besedila skladb”

    Skratka dol z nacionalko, ali pa nam nej vrnejo denar; ker ta njihov program in te napake na ameterskih nivojih, od nacionalke ne moremo PRIČAKOVATI!!

    ŠALABAJZERJI!!!

  2. Piramide z Arturjem pa itak ne bodo dal gor, tud če jim uspe arhiv nazaj povrnit.

  3. Res je, arhiv ne deluje že od začetka OI in tudi prenosi so moteni. Recimo na mobilniku ne deluje prenos, na spletni tudi ne. Ne vem, grejo se en resen MMC portal in niso sposobni stvari poštimati. Tako to je, ko nekdo razmetava z davkoplačevalskim denarjem.

  4. Ali ni Andraž Tori prebegnil od MMC RTV k Zemanti? Mogoče je pa tole kaj povezano med sabo? Ne vem, špekuliram.

  5. Če komu paše digitalno bo takšno jebanje omogočeno!

  6. Če ima kdo email, kam lahko pošljemo “pritožbe” naj ga objavi, šalabajzerji !!!

  7. Vse je urejeno, arhiv je dostopen. Prenos iz OI sedaj dela. Bravo!

  8. ja po parih poslanih emailih, vendar oddaj starih en teden ni…

Komentarji so zaprti.