Za danasnji izpad so bili krivi vrli elektricarji, ki so nekje v blizini nekaj preklapljali in pozabili vklopiti elektriko. Po klicu na Elektro, se je stvar uredila. No ja, tako je to, ce ima clovek kisto doma, namesto, da bi jo imel nekje, kjer ne bi bila odvisna od zunanjih vplivov :)
Škoti so izredno prijazni, ampak težko jih je razumeti
Škoti so izredno prijazni, ampak težko jih je razumeti. Angleščina, ki jo poznamo in škotska angleščina nista nujno…





%