Za danasnji izpad so bili krivi vrli elektricarji, ki so nekje v blizini nekaj preklapljali in pozabili vklopiti elektriko. Po klicu na Elektro, se je stvar uredila. No ja, tako je to, ce ima clovek kisto doma, namesto, da bi jo imel nekje, kjer ne bi bila odvisna od zunanjih vplivov :)
Hvala, ker me nisi zbil na označenem prehodu za kolesarje
Tisti dnevi v letu, ko se pozno popoldan “spokam” na bicikl in poskušam narediti nekaj kilometrov po naših…





%