Pssst, pa ne okrog govorit. Ce pa kdo kaj potrebuje, pa naj pove :evil:
Škoti so izredno prijazni, ampak težko jih je razumeti
Škoti so izredno prijazni, ampak težko jih je razumeti. Angleščina, ki jo poznamo in škotska angleščina nista nujno…
Komentarji so zaprti.
y00 pwnZ0r
štampanje… zanimivo…
jaz bom odprl kr kostolom studio :evil:
wow, you became famous :D – how ghotic :evil:
venci, SUZE i sveće … ;(