had

Moje ime je Roni Kordiš in had blog ustvarjam že od julija 2005. Na začetku je bila kritičnost, kasneje so prišle fotografije, sedaj pa je poudarek na aktualnih dogodkih, ki jih prikažem preko svojih oči, na odkrivanju najboljših pizz in dobre veganske hrane, vse skupaj začinjeno z izleti v digitalni in oglaševalski svet. Sledite mi lahko na twitter had, ali pa me kontaktirate na [email protected] ... Ne obljubim, da bom odgovoril.
4532 post
smetarji

Smetarji so carji

Vsako jutro jih srečujemo. No, če sem iskren, jih večinoma niti ne opazimo. Slišimo tovornjak, ki se ustavi…
men se jebe

Men se jebe je postal moj moto

V življenju pride obdobje, ko začneš stvari gledati drugače. Ne zato, ker bi postal modrejši, čeprav sem upal,…