Cestitam vama :) Pa naj cim prej mine se preostalih 6 mesecev, da bom lahko kdaj varuska :)
Škoti so izredno prijazni, ampak težko jih je razumeti
Škoti so izredno prijazni, ampak težko jih je razumeti. Angleščina, ki jo poznamo in škotska angleščina nista nujno…