had

Moje ime je Roni Kordiš in had blog ustvarjam že od julija 2005. Na začetku je bila kritičnost, kasneje so prišle fotografije, sedaj pa je poudarek na aktualnih dogodkih, ki jih prikažem preko svojih oči, na odkrivanju najboljših pizz in dobre veganske hrane, vse skupaj začinjeno z izleti v digitalni in oglaševalski svet. Sledite mi lahko na twitter had, ali pa me kontaktirate na [email protected] ... Ne obljubim, da bom odgovoril.
4537 post
Amanda Gorman The Hill We Climb

Amanda Gorman / The Hill We Climb

Amanda Gorman je 22-letna pesnica, ki me je med včerajšnjo inavguracijo Joeja Bidna recitirala svojo pesem The Hill…