had

Moje ime je Roni Kordiš in had blog ustvarjam že od julija 2005. Na začetku je bila kritičnost, kasneje so prišle fotografije, sedaj pa je poudarek na aktualnih dogodkih, ki jih prikažem preko svojih oči, na odkrivanju najboljših pizz in dobre veganske hrane, vse skupaj začinjeno z izleti v digitalni in oglaševalski svet. Sledite mi lahko na twitter had, ali pa me kontaktirate na [email protected] ... Ne obljubim, da bom odgovoril.
4536 post
applepay nlb

NLB končno omogoča Apple Pay

NLB od danes omogoča Apple Pay slovenskim imetnikom Applovih naprav. Do sedaj komitenti NLBja niso mogli dodati svoje…